Саундмодератор Sonic 35 (1/2"-28) 223Rem, 243Win

Код товара: 3536

Цена: 6534,00 грн.
 
Количество:  
   


Sonic 35 модель имеет диаметр всего 35 мм, потому что более мелкие калибры не требуют большого объема, чтобы обеспечить оптимальное шумоподавление. 

Производитель рекомендует использовать этот глушитель на калибре 223Rem, как на охотничьих карабинах, так и на тактических (AR-15).

Для того, чтобы сделать его прочным и долговечным, насколько это возможно, в корпус саундмодератора установлен сердечник из нержавеющей стали, который гарантирует, что перемычки не будут повреждены при высоких температурах, которые возникают, при интенсивной стрельбе, даже короткими очередями из автоматического оружия.

Характеристики

Производитель: Nielsen
Страна производитель: Дания
Модель: Sonic 35
Калибр: 223Rem
Вес, гр.: 300
Дульная резьба: 1/2"-28 UNEF
Упаковка: Картонная коробка
Цвет: Чёрный
Диаметр: 35 мм
Длина, см: 250 мм
Материал: Алюминий

Аналогичные товары(25)

Отзывы (1)

Yar75 | 21.10.2018
Доброго всім. Сьогодні відстріляв обновку Сонік 35. Хочу поділитися враженнями.) Отже, глушника брав на ар15, відповідно у 223рем. До цього користувався напів інтегрованим пристроєм від вітчизняних майстрів, який вцілому виконував всі задачі. Проте, нещодавно в тиру побачив роботу Субсоніка на 22лр, і... втратив спокій. Відгуків про даний пристрій ніде не знайшов, що дуже напрягало. Після недовгих роздумів звернувся до шановного Shaman Alex - дуже порядний продавець (рекомендую), він розказав про всю лінійку пристроїв Нільсен, але чесно признався, що Сонік 35 - покищо без відгуків.Приємним бонусом була знижка від продавця. Сьогодні в тиру відстріляв приціл з новим глушником, настріл - біля 50 Геко та 100 ГГГ з легкою кулею 55 гранн. Стріляв лежачи з упора, відстрілював групи по 3 патрони. Новий глушник показав високу кучність - стабільно менше 1 МОА (раніше таке зробити було важче)). При першій перезарядці магазину звернув увагу на ЧИСТИЙ подавач у магазині, який після 150 пострілів став ТРОШКИ сірим - овергаз відсутній взагалі (знято питання покупки регульованого газблока)! Віддача карабіна м’яка - в приціл (загонний) без проблем відслідковується попадання кулі. Звук пострілу дуже комфортний, і якщо раніше мав сумніви в ефективності зниження звуку, то після стрільби ці сумніви повністю розвіялися. Після прогрівання ствола, підтягнув глушник менш як на 1/4 витка різьби, що в цілому є задовільним результатом. До кінця стрільб жодних підтягувань глушника не було (постійно перевіряв). Після відстрілу глушник легенько був відкручений, а після приїзду додому (на холодну!) легко без ключа був розкручений на сегменти. Глушником задоволений - дуже якісна річ, вартий своєї ціни!!!

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: